Złodziej okradł niepełnosprawne dziecko. „Złodzieju błagam, oddaj wózek mojego dziecka!”

0
1153Kilkuletni mieszkaniec osiedla Osowa w Gdańsku został bez niczego. Wraz z kradzieżą samochodu jego mamie, stracił również cały sprzęt niezbędny do poruszania się i rehabilitacji, który był dla niego drugimi nogami. Zrozpaczona matka kilkulatka prosi złodzieja, by zwrócił im sprzęt niezbędny dla ich synka. „Złodzieju błagam, oddaj wózek mojego dziecka!”.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

W nocy z poniedziałku na wtorek spod jednego z bloków na Gdańskim Osowie skradziono brązowy samochód VW Touran z 2011 r. W środku samochodu był sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania kilkuletniego, niepełnosprawnego chłopca. Chłopiec bez tego nie może uczęszczać na rehabilitacje, które są dla niego bardzo ważne.
W torbie z emblematem Myszki Miki znajdowała się specjalna kamizelka, pasy, ortezy, balkonik tylny Crocodile koloru żółtego oraz spacerówka firmy Elo.
– W aucie były sprzęty rehabilitacyjne naszego synka i specjalna spacerówka. Wierzymy, że te sprzęty uda się odzyskać — mówi mama chłopca na łamach gazety Osowa24 i apeluje do złodzieja. – Może ktoś coś widział, może złodziej okaże odrobinę serca i wyrzuci gdzieś ten sprzęt, tak żebyśmy mogli go odzyskać. Proszę, pomóżcie — kwituje pełna nadziei gdańszczanka.

Złodzieju! Oddaj co ukradłeś!Dziś w nocy spod bloku na Osowej ukradli nam samochód. W aucie były sprzęty…

Opublikowany przez Osowa Wtorek, 11 września 2018

Wszystkie osoby, które mają informację na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policją lub z redakcją Osowa24.pl