Zbigniew Stonoga targnął się na swoje życie

1
3017

Jeden z bliskich znajomych Zbigniewa Stonogi w jego imieniu na oficjalnym profilu facebookowym opublikował post, który wstrząsnął internautami.

Stonoga chciał podzielić się z internautami przykrą informacją o swojej nieudanej próbie samobójczej. Opowiedział przy okazji o tym, w jaki okrutny sposób został potraktowany przez Wymiar Sprawiedliwości – 4 czerwca 2017 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza pod niewiedzę moich prawników i mnie samego w tajny i stalinowski sposób wyznaczył rozprawę podczas, której skazano mnie na 10 miesięcy więzienia. Nie wezwano mnie ani moich adwokatów a nawet nie zawiadomiono o jej terminie. Wyrok przesłano już do więzienia i rozpoczęto jego wykonywanie – czytamy na profilu Stonogi.

Biznesmen prosi swoich fanów o wsparcie – Zwracam się do wszystkich ludzi, którym wolność nie jest obojętna o udzielenie mi pomocy poprzez stworzenie miasteczka przed sądem przy ulicy Kocjana 3 i domaganie się aby zwrócono mi prawo do obrony, które zostało mi odebrane – Taką wypowiedz możemy przeczytać na jego Facebooku.

KC

1 KOMENTARZ

Comments are closed.