Zabił 29-latkę podczas duszenia erotycznego. Rusza proces wampira z Radomia

0
1267

W Radomiu ma się dziś rozpocząć proces w sprawie zamordowania 18-letniej Sylwii oraz 25-letniej Magdaleny. Oskarżony o zabójstwo kobiet został Sławomir T. Mężczyzna przyznał się do uduszenia sznurkiem jednej z nich, zaś w przypadku drugiej zeznał, że „doszło do zgonu w wyniku tak zwanego podduszania erotycznego”. Grozi mu dożywocie.

Przypomnijmy: Sławomir T. usłyszał zarzut zabójstwa dwóch mieszkanek Radomia: 18-letniej Sylwii, poznanej na portalu randkowym, a także 25-letniej Magdy. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma bujną kryminalną przeszłość. Od 2006 do 2008 roku był on skazywany aż 13 razy – podaje serwis echodnia.eu. W 2008 roku usłyszał najpoważniejszy zarzut – usiłowania zabójstwa na tle seksualnym.

W 2010 roku Sławomir T. został skazany na łączny wyrok 7,5 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna wyszedł z więzienia 27 kwietnia 2016 roku. Po blisko rocznym śledztwie, mężczyzna po raz kolejny stanie przed sądem – jest oskarżony o zabójstwo dwóch kobiet. Przyznał się do uduszenia sznurkiem jednej z nich, zaś w przypadku drugiej zeznał, że „doszło do zgonu w wyniku tak zwanego podduszania erotycznego”. Grozi mu dożywocie.

Źródło; se.pl