Wyszła z chłopakiem na imprezę, nie wróciła już do domu. Tragedia w parku Kajki

0
1646

 

Elbląg : W miniony weekend z soboty na niedzielę (16/17.09.2017r) w parku Kajki doszło do tragicznych zdarzeń, w wyniku których, w szpitalu zmarła młoda kobieta. Z ustaleń policji wynika, iż,w parku Kajki w Elblągu znaleziono nieprzytomną kobietę, którą pogotowie zabrało do szpitala. Kobieta była wcześniej widziana w towarzystwie mężczyzny.

Obrażenia ciała kobiety wskazywały, że mogło dojść do czynu karalnego. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Prokuratura Rejonowa w Elblągu zastosowała wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Sprawa wstępnie została zakwalifikowana jako przestępstwo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu”-powiedział Jarosław Żelazek, pełniący funkcje Prokuratora Rejonowego w Elblągu.

Z ustaleń Prokuratury wynika, iż podejrzany i ofiara byli parą. Prawdopodobnie wracając w sobotę z imprezy, doszło między nimi do kłótni. Bliższe ustalenia będą znane po zapoznaniu się z całym materiałem dowodowym. Prokuratura postawiła podejrzanemu zarzut z art.151 paragraf 1 pkt 1 KK. Kobieta, która trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała, zmarła w poniedziałek w szpitalu. Niewykluczone, że para miała do czynienia tej tragicznej nocy z twardymi narkotykami. Prokuratura bierze pod uwagę zmianę kwalifikacji czynu, na spowodowanie śmierci. Elbląska policja prowadzi w tej sprawie dynamiczne śledztwo.

Karina Cała / ŚLEDCZY24.pl