Więziona, okaleczana, torturowana, a na koniec ogolona na łyso. To nie historia z Rosji, to Piotrków Trybunalski

0
839

Sześć osób aresztowanych w Piotrkowie Trybunalskim pod zarzutem pozbawienia wolności kobiety i stosowania wobec niej tortur. Rozebrali ofiarę do naga, kaleczyli ją widelcem i ogolili na łyso, a rany polewali octem.

Sześć osób trafiło w ręce policjantów z Piotrkowa Trybunalskiego, po tym, jak z mieszkania zrobili swojej znajomej więzienie, a z niej ofiarę. Do tragedii, jaka rozegrała się w zaciszu mieszkania przy ul. Wiejskiej w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie), doszło 19 lutego. Wtedy miało miejsce spotkanie towarzyskie, w którym brała udział 38-latka i jej sześcioro znajomych. Zabawa zakrapiana alkoholem przerodziła się w celowe torturowanie 38-letniej mieszkanki Piotrkowa Tryb. Dwóch mężczyzn i cztery kobiety, z którymi spożywała alkohol, postanowili się zabawić jej kosztem. Zamknęli mieszkanie i kazali jej się rozebrać. Kobieta nie chciała tego zrobić. Zdjęli z niej ubrania i nie chcieli oddać. Zaczęli bić ją po całym ciele rękoma, a później paskiem. To im nie wystarczyło! Wbijali w nagie ciało 38-latki widelce, a powstałe rany polewali octem. Na koniec tortur ogolili jej głowę maszynką elektryczną. Maltretowanej kobiecie udało się uciec z mieszkania, gdy jej oprawcy usnęli wskutek upojenia alkoholowego.

– Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawców. Cztery kobiety w wieku 30, 32, 38 i 54 lat oraz 35-letni piotrkowianin trafili do policyjnej celi. Funkcjonariusze przekazali do prokuratury zebrany w tej sprawie materiał dowodowy. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, uszkodzenia ciała, a także stosowania przemocy i gróźb w celu zmuszenia do określonego zachowania – informuje asp. Ilona Sidorko z Komendy Powiatowej Policji w Piotrkowie Tryb.

Po przesłuchaniu skierował do sądu wnioski o ich tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do wniosków. Podejrzani najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. W niedzielę (25 lutego) piotrkowscy funkcjonariusze zatrzymali szóstego uczestnika. Za popełnione przestępstwa grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Źródło: FAKT