Ustalono rodziców dziecka, które rzucało królikami o podłogę. „One i tak pójdą na obiad” – a jednak nie

0
14673

Chociaż na początku policja nie przejawiała zainteresowania sprawą ustalenia osób z nagrania, na którym było widać dziewczynkę rzucającą o podłogę królikami, to po naszej interwencji i nagłośnieniu sprawy wraz z fanpage „MOC INTERNETU” policjanci ustalili tożsamość całej trójki osób z nagrania.

Kobieta, która jako pierwsza udała się z nagraniem na komisariat policji usłyszała od funkcjonariuszy, że… na nagraniu za mało się dzieje, by rozpocząć śledztwo. Dopiero gdy kobieta postanowiła umieścić nagranie w sieci, a jego liczba przekroczyły barierę ponad 17.000 udostępnień, śledczy wszczęli śledztwo i za pomocą internautów ustalono tożsamość całej trójki z nagrania. Dwóch osób widzianych na nagraniu i osoby nagrywającej.

Na nagraniu można zauważyć małą dziewczynkę rzucającą kilkoma królikami o ziemię. Całej sytuacji przyglądają się co najmniej trzy dorosłe osoby, gdzie jedna z nich w pewnym momencie chwyta za futro królika, a następnie dociska go około 2-letniej dziewczynce do głowy. Na wcześniej wspomnianym fanpage „MOC INTERNETU” film został udostępniony ponad 17.000 razy.

Jak udało nam się dowiedzieć, od OZBOR, osoby z nagrania nie widzą w zachowaniu dziecka nic złego i miały stwierdzić, że króliki zostaną przeznaczone i tak na obiad. Niestety, mylili się. Pracownicy TOZ-u w asyście policji odebrali króliki z nagrania i w obecnej chwili są w bezpiecznych warunkach.

Piotr Gajdamowski / ŚLEDCZY24