Tajemnicza śmierć nastolatki – Wyszła na dyskotekę, odnaleziono ją w szopie.

0
4450

W województwie kujawsko-pomorskim policjanci odnaleźli 19-letnią dziewczynę – kilka dni wcześniej nastolatka wyszła na dyskotekę.

Policja bada przyczyny śmierci 19-letniej Wiktorii, mieszkanki miejscowości Nowe (woj. kujawsko-pomorskie). W sobotę 15 lipca dziewczyna wyszła na dyskotekę, w poniedziałek znaleziono ją nieprzytomną w szopie, przy ulicy Owocowej, skąd zabrała ją karetka.

Nastolatka trafiła do szpitala, ale jej stan zaczął się pogarszać – podłączono ją do respiratora. W czwartym dniu mózg dziewczyny przestał pracować. Po niespełna czterech kolejnych dniach, nastolatka zmarła.

Na ten moment wiadomo, że Wiktoria wyszła z dyskoteki razem ze swoimi braćmi Karolem (31 l.) i Damianem (30 l.). Cała trójka udała się do szopy na ulicy Owocowej, niestety nie wiadomo, co wydarzyło się dalej. Ze względu na dobro śledztwa policja nie ujawnia więcej informacji, poinformowano jedynie, że w związku ze sprawą, nikt nie został zatrzymany.

Śledztwo prowadzi prokuratura. Braciom grozi zarzut nieudzielenia pomocy. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że dziewczyna mogła być pod wpływem substancji odurzających. Niewykluczone, że dziewczyna zażyła je nieświadomie. Pomocne w ustaleniu przyczyn śmierci będą wyniki sekcji zwłok.

źródło / fakt