Starszy mężczyzna z polski zaatakowany kastetem przez czarnoskórego w Londynie. Polak ma rozległe pęknięcie kości policzkowej. Apel o pomoc

0
13202

Jak możemy przeczytać na profilu mężczyzny, został on zaatakowany 3 października, gdy wchodził do autobusu w dzielnicy Hackney Central. Mężczyzna ten wskutek uderzenia kastetem zadanego przez czarnoskórego mężczyznę doznał rozległego pęknięcia kości policzkowej. Obecnie sprawą zajmuje się Londyńska policja i do niej można składać pod numerem tel. 02072753487 wszystkie informacje o poszukiwanym czarnoskórym sprawcy ataku na starszego obywatela polski.

Poniżej przedstawiamy w oryginalnej pisowni apel mężczyzny.

„Proszę potrzebuje waszej pomocy 03.010 na przystanku autobusowym obok stacji Hackney central wchodząc do autobusu z żona i dwójka bliźniaków zostałem zaatakowany przez meszczyzna którego szuka teraz policja uderzył kastetem tylko raz w momencie gdy się tego nie spodziewałem wchodziłem do autobusu mam sczaskana kość policzkową zdążyłem zrobić zdjęcie może ktoś go rozpozna podam numer telefonu tel:02072753487 to jest na komisariat policji poprosić panią Kasie można mówić po polsku .Chcialbym jeszcze zaznaczyć ze nie szukałem zaczepki chciałem zignorować gościa”

Poszukiwany mężczyzna

Pęknięta kość policzkowa po uderzeniu za pomocą kastetu

Tomasz Wysomierski / ŚLEDCZY24.pl