ŚLEDCZY24 – [PILNE] Tajemnicza śmierć kluczowego świadka w sprawie Arkadiusza Kraski. Świadek chciał zeznawać na korzyść Arkadiusza

0
13574

Dziennikarze ŚLEDCZY24.pl dotarli do informacji o tajemniczej śmierci kobiety, która miała zostać nowym świadkiem w procesie Arkadiusza Kraski.

Oskarżony za podwójną egzekucje Arkadiusz Kraska skazany na dożywocie przebywa niewinnie w zakładzie karnym już 18 lat. Kobieta ta miała być świadkiem w ewentualnie nowym procesie, zgodziła się zeznawać, co wówczas widziała. Dowiedzieliśmy się, że była świadkiem naocznym zdarzenia i miała potwierdzić, że nie było tam Arkadiusza Kraski. Kobieta chwaliła się, że będzie świadkiem w w/w sprawie. Niestety w nocy z 28 na 29 sierpnia br. została odnaleziona martwa w domu swojego konkubenta.

Po jego powrocie z pracy drzwi od domu nie były zamknięte, a kobieta leżała na podłodze. Na miejsce zdarzenia wezwanych zostało dwóch lekarzy, jednak żaden z nich nie podjął się stwierdzenia, że powodem śmierci było nagłe zatrzymanie krążenia. Zgodni byli co do godziny zgonu i określili ją na około godzinę 22.

Ciało kobiety przewieziono do dalszych badań i ewentualnego przeprowadzenia sekcji zwłok, śledztwo przejęte zostało przez prokuraturę. Czynności policyjno-techniczne trwały od 1 w nocy do 7 rano.

W dniu 30.08 prokuratura zadecyduje czy w zdarzeniu brały udział osoby trzecie i czy będzie toczyło się śledztwo w tej sprawie. Rzecznik policji zaprzecza jakoby była w ogóle jakaś interwencja policji tego dnia.

 

Dorota Zacharek

ŚLEDCZY24 na Facebooku