Imigrant zgwałcił trzyletniego chłopca

0
725Brutalny gwałt na 3-latku w obozie dla uchodźców w Grecji. Mężczyzna podejrzany o popełnienie przestępstwa seksualnego to 20-letni Syryjczyk.

Dramat miał miejsce w obozie dla uchodźców w Agia Eleni w Grecji, w północno-zachodniej części kraju. Matka 3-letniego chłopczyka zorientowała się, że jej syn został zgwałcony, gdy ten przybiegł do niej z płaczem po zajęciach sportowych. Dziecko skarżyło się na ból narządów płciowych oraz podbrzusza.
Agia Eleni to obóz dla uchodźców, o którym bardzo często głośno w mediach. Dochodzi tam bowiem do licznych przestępstw, które są na porządku dziennym. Przebywająca w tym obozie 32-letnia kobieta z Afganistanu potwierdziła, że sytuacja w obozie Agia Eleni jest bardzo zła i każdego dnia boi się o siebie i swoją córkę. Z kolei inny, anonimowy imigrant wyznał, że na terenie obozu działa gang pedofilii, którzy kupują małoletnie dziewczynki w wieku 12-13 lat w celach seksualnych.
Trzylatek natychmiast trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w sąsiedniej miejscowości – Janinie. Na miejscu lekarze potwierdzili, że chłopiec został wykorzystany seksualnie.
Pedofilem okazał się nielegalny imigrant z Syrii Alshahada Thamera. Mężczyzna ma 20 lat. Został odnaleziony oraz aresztowany już po kilku godzinach od zdarzenia w obozie dla uchodźców.