Zabiła swojego gwałciciela. Została skazana na 10 lat więzienia

0
188235-letnia kobieta ofiara gwałtu z Australii, w zemście zabiła swojego oprawcę. Została skazana na 10 lat więzienia, jednak już w 2020 roku będzie mogła ubiegać się o warunkowe zwolnienie.

35-letnia Roxanne z Australii padła ofiarą gwałtu starszego od niej mężczyzny. Po całym zdarzeniu kobieta postanowiła dokonać samosądu na swoim oprawcy. W 2015 roku zadała gwałcicielowi 60 ciosów ostrym nożem, m.in. w serce oraz miejsca intymne. Po zadaniu kilkudziesięciu ran kłutych kobieta przywiązała ciało 51-latka do samochodu, a następnie ciągnęła około 2 kilometry na odludzie, aby tam zostawić ciało mężczyzny.
Przed sądem kobieta od razu przyznała, że zrobiła to z zemsty. Zabójstwo 51-latka było karą za gwałt, jakiego dopuścił się na kobiecie. Co więcej, mężczyzna ponoć groził Roxanne, że zgwałci także jej córkę, jeśli kobieta następnym razem odmówi mu stosunku seksualnego.
Za zabójstwo i zbezczeszczenie zwłok 35-latkę skazano na 10 lat więzienia, jednak już za dwa lata, w 2020 roku kobieta będzie mogła ubiegać się o wcześniejsze warunkowe zwolnienie.