W Łodzi znaleziono zwłoki! Czy jest to ciało zaginionej Pauliny Dynkowskiej?

0
2852Odnaleziono zwłoki! Właśnie otrzymaliśmy informację, że kilkadziesiąt minut temu w Łodzi zostały odnalezione ludzkie zwłoki.

26 października łódzka policja odnalazła ludzkie zwłoki. Na razie nie wiadomo do kogo należą. Nie jest wykluczone, że jest to ciało zaginionej 20 października Pauliny Dynkowskiej. Na miejscu jest policja, prokurator. Od kilku dni cała Polska żyje zaginięciem Pauliny Dynkowskiem. Póki co nie ma informacji, że zwłoki należą właśnie do zaginionej kobiety. Skrzyżowanie al. Kościuszki i ul. Zielonej, miniona sobota, poranek.Atrakcyjna, długowłosa brunetka idzie w towarzystwie o kilkanaście lat starszego mężczyzny w kierunku ul. Gdańskiej – to ostatnie ujęcie kamery monitoringu, na którym widać Paulinę Dynkowską. W piątek policjanci przeszukiwali hostel przy ul. Żeromskiego, w którym przebywała grupa pracowników z Gruzji. Od dłuższego czasu była singielką, ale nie szukała partnera. Studiowała stosunki międzynarodowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Po studiach zaczęła pracę. Prowadziła własną firmę. – Paulina ma duszę i talent artystki. Jest osobą ciepłą i życzliwą, na której zawsze mogę polegać – mówi pani Marta, która przyjaźni się z Pauliną od 20 lat. Pani Marta od momentu zaginięcia swojej najlepszej przyjaciółki dzwoni do niej co godzinę, mając nadzieję, że koleżanka odbierze w końcu telefon.

Źródło: https://expressilustrowany.pl/w-lodzi-znaleziono-zwloki-czy-jest-to-cialo-zaginionej-pauliny-dynkowskiej/ga/13620222/zd/31914234