Znaleziono nagie zwłoki prezenterki TVN

0
1478Znana dziennikarka TVN Bulgaria została zamordowana. Jej nagie ciało znaleziono następnego dnia. Przed zabójstwem, prezenterka została zgwałcona.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Bułgarska policja prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa dziennikarki Wiktorii Marinowej. Informację o śmierci prezenterki TVN podała organizacja dziennikarska Organized Crime & Corruption Reporting Project, zajmująca się przestępczością zorganizowaną i korupcją w Europie Wschodniej, Azji oraz Ameryce Środkowej. Prezenterka stacji TVN Bulgaria zmarła w wieku 30-lat, osierocając swoje dziecko.
Jej ciało zostało znalezione w sobotę, dzień po zabójstwie. Sprawca ukrył nagie zwłoki w krzakach, niedaleko przystani w Ruse. Podczas śmiertelnego ataku prezenterka doznała ciosów w głowę oraz była duszona, jednak oficjalna przyczyna zgonu będzie znana dopiero po wynikach sekcji. Minister spraw wewnętrznych Mladen Marinov potwierdził także, że przed śmiercią kobieta została zgwałcona. Nie wiadomo, czy praca kobiety miała związek z jej śmiercią, dlatego dochodzenie jest prowadzone na płaszczyźnie zarówno zawodowej, jak i prywatnej.
Przy zwłokach 30-latki nie znaleziono żadnych rzeczy osobistych. Zniknęły dokumenty, telefon komórkowy, okulary oraz klucze do samochodu. Pojazd ofiary znajdował się w sporej odległości od miejsca, w którym znaleziono zwłoki.
Wiktoria Marinowa była prezenterką w świeżo uruchomionym programie publicystycznym „Detector” dla TVN. W pierwszym odcinku Marianowa przeprowadziła wywiad z dziennikarzami, którzy ujawnili pewne oszustwa przy przetargach na projekty wykonywane w ramach funduszy z UE.