Zbiorowy gwałt na parkingu w Tuluzie. Napastnicy udostępnili film na Snapchacie

0
128419-letnia kobieta została napadnięta i zgwałcona przez grupę czterech mężczyzn. Wszystko wyszło na jaw dzięki aplikacji Snapchat, gdzie sprawcy opublikowali film ze zdarzenia.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Tuluzie. Wracająca późną porą kobieta została zaatakowana na parkingu przed klubem nocnym. To tam grupa silniejszych od niej mężczyzn postanowiła zgwałcić kobietę, a całe zdarzenie nagrać kamerą. Film został udostępniony za pomocą popularnej aplikacji Snapchat, później pojawił się również na Twitterze.
Na filmie wyraźnie widać kobietę atakowaną przez czterech napastników, którzy częściowo ją rozebrali. Mężczyźni ciągną 19-latkę za włosy i namawiają do seksu oralnego. W tle słychać śmiechy i płacz bezbronnej kobiety. Oprawcy doskonale zdają sobie sprawę, że właśnie popełniają przestępstwo. „Hej, przestań filmować, to gwałt „- słychać na nagraniu.

Francuska policja natychmiastowo wszczęła śledztwo. Znaleziono kobietę z filmiku i przyznała, że to ona była ofiarą bestialskiej zbrodni. Poszkodowana 19-latka podejrzewa, że mogła być pod wpływem tabletki gwałtu, ponieważ sama zbyt dobrze nie pamięta całego zdarzenia.
Policja poszukuje czterech sprawców gwałtu, w wieku 25-30 lat, grozi im kara 20 lat więzienia. Oprócz tego poszukiwani są świadkowie zdarzenia, którzy nie tylko nie pomogli ofierze, ale jeszcze z premedytacją filmowali gwałt na kobiecie. Biernym świadkom grozi kara 5 lat pozbawienia wolności oraz 75 tysięcy euro grzywny.