Dramat w Warszawie. Matka głodziła 6-tygodniowe dziecko

0
1105Horror, jaki spotkał małego bezbronnego Lenarda, jest trudny do zrozumienia. Własna matka głodziła swojego małego synka, doprowadzając go tym samym do bardzo złego stanu. Chłopiec był zagłodzony.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

27- letnia Sylwia G. mieszkała wraz z partnerem i dwójką dzieci w bloku przy ul. Ogińskiego w Warszawie. Po urodzenia małego Lenarda nie poświęcała dziecku zbyt wiele uwagi. Gdy w końcu wybrała się z chłopcem do przychodni, na jaw wyszły szokujące fakty. Lenard był nienaturalnie chudy, a lekarka bardzo zaniepokojona jego stanem. Zdaniem matki chłopiec nie chciał jeść, jednak przy takim wychudzeniu było to wręcz nieprawdopodobne, aby wersja Sylwii G, była prawdziwa. Dziecko było zagłodzone.
Lekarka natychmiast wezwała pogotowie i policję. Chłopczyk trafił do dziecięcego szpitala przy ul. Niekłańskiej. Obecnie stan Lenarda jest stabilny, choć wiele przeszedł. Według lekarzy chłopcu nie dostarczano pokarmu już od dłuższego czasu, musiał bardzo cierpieć.
Sylwia G. została zatrzymana. Jak się okazało, była już wcześniej karana a jej rodzina miała niebieską kartę. Oprócz syna mieszkała także z partnerem oraz 5-letnią córką. Teraz dziećmi zajmie się sąd rodzinny, bardzo prawdopodobne, że trafią do rodziny zastępczej.