Zgwałcił pijaną nastolatkę. Policja publikuje nagranie z monitoringu [WIDEO]

0
922

Wykorzystując fakt, iż 18-latka była pod wpływem alkoholu, mężczyzna „zaopiekował się” nastolatką-zaprowadził ją w ciemny zaułek i tam zgwałcił.

Napaść na tle seksualnym miała miejsce w Wielkiej Brytanii. Jak podaje „The Independent” dziewczyna bawiła się w jednej z londyńskich dyskotek. Ponieważ była pijana, została wyproszona z klubu. Sytuację tę postanowił wykorzystać 28-letni Sanjay Naker, który zaoferował jej pomoc.

Ponieważ stan trzeźwości 18-latki pozostawiał wiele do życzenia, „opiekuńczy” znajomy, postanowił wziąć dziewczynę „na barana”. Moment ten ujęły kamery miejskiego monitoringu. Mężczyzna zaniósł dziewczynę w ciemny zaułek i tam zgwałcił. Koszmar nastolatki trwał pół godziny.

Niepokojącą sytuację zauważyli pracujący nieopodal ochroniarze. Do półnagiej i nieprzytomnej, leżącej na ziemi nastolatki, wezwano pogotowie, które zabrało ją do szpitala. Ofiara gwałtu nie pamiętała, co się stało.

28-letni, jak się okazało żonaty mężczyzna, został zatrzymany. W trakcie przesłuchania mówił, że dziewczyna ”błagała go o seks”. Decyzją sądu, został uznany winnym trzech gwałtów, usiłowania gwałtu i napaści na tle seksualnym. W więzieniu spędzi 8 lat.