Porwane niemowlę nie żyje. Znaleziono spalone zwłoki

0
691

Znaleziono zwłoki Leviego Cole Ellerbe , uprzednio uprowadzonego z przyczepy, w której mieszkał wraz z matką. Porywacze obezwładnili matkę, używając gazu pieprzowego, a następnie porwali półrocznego chłopca. Chłopca znaleziono niedaleko torów, jego ciało zostało podpalone żywcem.

23 lipca policja z Natchitoches w Luizjanie otrzymała zgłoszenie o porwaniu półrocznego dziecka. Według zeznań matki, sprawcy zaatakowali ją w przyczepie, w której mieszkała wraz z synem, prysnęli jej gazem pieprzowym w twarz, po czym uprowadzili półrocznego chłopca.

Sprawców było dwóch. Jednym z oskarżonych o zabójstwo Leviego Cole Ellerbe jest kobieta Felicia Marie Nicole Smith. Wiadomo, że kobieta znała się z chłopcem, ale nie wiadomo czy była spokrewniona z ofiarą.

Po ataku i uprowadzeniu dziecka matka zdołała uciec z miejsca zdarzenia, aby powiadomić odpowiednie służby. Zaledwie kilka godzin później policja znalazła przy torach poparzone ciało chłopca. Był to zaginiony Levi. Według ustaleń Levi został podpalony żywcem i pozostawiony przy torach, gdzie następnie znaleźli go funkcjonariusze. Niestety, chłopiec zmarł w drodze do szpitala.