Dusił własną matkę, bo ta przeszkadzała mu grać na komputerze

0
551

18-letni Daniel G. rzucił się na matkę, szarpał ją za włosy, dusił. Co spowodowało agresję w młodym człowieku? Uwaga kobiety na temat nocnych głośnych rozmów przez mikrofon w trakcie gry na komputerze!

Do zdarzenia doszło w Warszawie. Około godz. 4 nad ranem policja dostała zawiadomienie o domowej awanturze. Jak zdradziła portalowi Onet.pl podkomisarz Marta Sulowska, rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV na Woli: – Funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy 41-letnią kobietą i jej 18-letnim synem doszło do sprzeczki, ponieważ ten całą noc używał laptopa i głośno rozmawiał przez mikrofon. Kiedy matka poprosiła go o wyłączenie urządzenia, syn rzucił się na nią, szarpał ją za włosy, popychał i dusił.

Jak się okazało, to nie pierwszy taki incydent. 18-latek to zapalony gracz, który już wielokrotnie naruszał mir domowy, nie dając odpocząć domownikom, zwłaszcza w nocy. Za każdym razem kiedy matka próbowała interweniować, syn odpowiadał jej agresją. Gdy tym razem syn podniósł na matkę rękę i zaczął ją dusić – kobieta nie wytrzymała i wezwała policję. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad matką. Za to przestępstwo grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.