Popchnął dziecko na ruchomych schodach w metrze. Jest poszukiwany

0
831

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia tego roku na schodach ruchomych stacji metra Warszawa Centrum. Nieznana dotąd osoba, wchodząc, potrąciła prawdopodobnie 7-letniego chłopca, który na skutek tego upadł i doznał obrażeń ciała.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem. Informacje w tej sprawie można przekazać , dzwoniąc na numer 22/ 60 391 28 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

W mediach społecznościowych pojawił się wpis matki, która na własną rękę postanowiła odszukać sprawcę. Opublikowała zdjęcie poturbowanego syna wraz ze szczegółami zdarzenia.

”W dniu 26 kwietnia 2018 r. około 15.00 mój syn razem z babcią podróżował metrem do stacji metro Centrum (przejazd w stronę Kabat). Po wyjściu z metra udali się do wyjścia w stronę Alej Jerozolimskich (na tzw. „Patelnię”). Wjeżdżając schodami ruchomymi, Janek został potracony przez mężczyznę przepychającego się na schodach w stronę wyjścia – pisze matka 7-latka.

Na skutek potrącenia spadł ze schodów. Jaś ma złamany nos i mocno zadrapaną twarz, co widać na zdjęciach, które załączam – dodaje.

Mężczyzna, który potracił Jasia, nie zatrzymał się, żeby wyjaśnić całą sytuację, nie udzielił pomocy Jasiowi, a nawoływany przez innych pasażerów do powrotu na miejsce zdarzenia – uciekł – pisze na Facebook’u matka poszkodowanego dziecka.”