Para z Pensylwanii, która zagłodziła swoje dzieci usłyszała dziś wyrok. Dzieci jadł tynk ze ścian

0
636

Do zdarzenia doszło w Halifax, znaleziono tam trójkę zaniedbanych dzieci. Były tak głodne, że musiały zjadać farbę odrywaną od ścian – informuje „Daily Mail”.

Dzieci były w wieku od czterech do sześciu lat, a każde z nich nie ważyło więcej niż 15 kilogramów.
Na ich ciałach lekarze dostrzegli liczne zadrapania oraz siniaki. Dzieci miały wszy, a ich ciała pokryte były sierścią zwierząt wymieszana z ludzkim moczem i kałem.

Lekarz, który badał dzieci, twierdzi, że dwoje z trójki dzieci były o krok od śmierci. – Wyglądały, jakby wyszły z obozu koncentracyjnego-mówił prokurator okręgowy Jennifer Gettle.

Rodzice dzieci przyznali się do zarzucanych im czynów, a sąd skazał ich na karę więzienia od 19,5 do 39,5 roku dla Joshuy Weynanta oraz 18,7 miesięcy do 37,5 roku dla jego żony Brandi Weyant. Wszystkie dzieci zostały umieszczone w rodzinie zastępczej, gdzie pozostają przez ostatnie półtora roku.

Foto: google

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.