Mąż poprosił żonę o selfie na ruchomych schodach, kobieta straciła równowagę i upuściła dziecko. Dziewczynka nie żyje [WIDEO]

0
1063

W centrum handlowym w Ganganagarze w Radżastanie doszło do incydentu, który miał tragiczny finał. Matka na ruchomych schodach galerii handlowej straciła równowagę, tym samym upuszczając córeczkę z rąk. Dziecko spadło z wysokości trzech pięter i zmarło na miejscu.

Kobieta niosąca 10-miesięczną dziewczynkę na rękach, w momencie wejścia na ruchome schody straciła równowagę. Mimo że mąż złapał kobietę, aby ta nie upadła, ich dziecko wyślizgnęło się z ramion matki i wpadło w lukę między balustradą a ruchomymi schodami. Kamera w galerii handlowej nagrała całe zdarzenie, na którym widać jak zrozpaczona matka wychyla się, aby znaleźć swoje dziecko po upadku.

Świadkowie twierdzą, że powodem stracenia równowagi przez kobietę, była prośba męża o zrobienie zdjęcia selfie na ruchomych schodach. Kobieta zachwiała się i wypuściła dziecko z rąk. Zaraz po upadku niemowlęcia z dużej wysokości, pozostali klienci galerii ruszyli na pomoc 10-miesięcznej dziewczynce. Niestety, siła upadku była zbyt duża i dziecko zmarło zaraz po upadku na ziemię.

W szpitalu, do którego natychmiastowo przewieziono córeczkę, stwierdzono zgon. „To był nieszczęśliwy wypadek. Rodzina zmarłego dziecka odmówiła podjęcia jakichkolwiek działań prawnych” – podaje w komunikacie policja.