Młoda matka znęcała się nad swoim dzieckiem, wszystko nagrywając [WIDEO]

0
1036

Młoda matka z Moskwy znęcała się nad swoim malutkim dzieckiem, wszystko nagrywając. Okrutna prawda wyszła na jaw przez pomyłkę, gdy film trafił do koleżanki. Gdy kobieta zobaczyła, co jest na nagraniu, natychmiast zawiadomiła odpowiednie służby.

Młoda Rosjanka pod wpływem alkoholu znęcała się nad swoją córeczką, leżącą bezbronnie w łóżeczku. Matka rzucała w dziewczynkę pluszowym misiem, krzycząc liczne przekleństwa. Następnie przewróciła dziecko na brzuch i potrząsała. Sytuacja jest tym bardziej niepokojąca, że kobieta zadowolona nagrywała swoje znęcanie się nad malutkim dzieckiem. Na nagrywanym przez pijaną matkę filmie, momentami wyraźnie słychać płacz przestraszonego dziecka.

Kobieta wypowiada do kilkumiesięcznej córeczki okropne słowa, oskarżając ją o zniszczenie życia:

”Gdyby nie ty, zajęłabym się swoim życiem intymnym i rzuciłabym twojego tatusia, a przez ciebie siedzę w domu. Oto jak twój tatuś mnie trzymał. Nienawidzę cię, paskudo, nienawidzę, że żyjesz i mi przeszkadzasz. Szkoda, że wcześniej nie dokonałam aborcji.”

Los chciał, że nieodpowiedzialna Rosjanka omyłkowo wysłała filmik do koleżanki, zamiast do narzeczonego, z którym była w separacji. Najprawdopodobniej to on miał być docelowym adresatem filmu. Koleżanka, do której zostało wysłane nagranie była w szoku. Zaraz po obejrzeniu zawiadomiła policję. Obecnie dziewczynka została przekazana pod opiekę ojca, a jej stan nie zagraża zdrowiu.

Autor: Gabriela Jeziorska