Przerażające nagranie! Dziecko wypadło z jadącego auta

0
3023

Przez nieuwagę matki było o krok od prawdziwej tragedii. Dwuletnie dziecko wypadło wraz z fotelikiem prosto na ruchliwą jezdnię. Kamery auta jadącego za pojazdem matki zarejestrowały całe zdarzenie.

Do zdarzenia doszło w Mankato w stanie Minnesota. To tam około godziny 11.45 w poniedziałek kamery jednego z pojazdów zarejestrowały mrożące krew w żyłach zdarzenie. Tylne drzwi samochodu jadącego przed kamerą otworzyły się z lewej strony, a chwilę później wypadło przez nie dziecko w foteliku. Co więcej, matka dziecka prowadząca pojazd niczego nie zauważyła i jechała dalej.Gdyby nie fakt, że wszystkie auta na jezdni jechały dość wolno, mogłoby dojść do prawdziwej tragedii. Na szczęście kierowca jadący za autem, z którego wypadło dziecko natychmiast zareagował. Mężczyzna szybko wyszedł z auta i machając, próbował zatrzymać odjeżdżającą matkę dziecka. Ta, niestety, nadal niczego nie zauważyła.

Kobieta zawróciła dopiero po 20 minutach. W tym czasie mężczyzna zdążył już zatrzymać ruch i wraz z innymi świadkami niebezpiecznego zdarzenia przeniósł 2-letnią dziewczynkę w bezpieczne miejsce. Ratownicy po przybyciu na miejsce stwierdzili, że dziecku na szczęście nic się nie stało.

Po zdarzeniu policja zajęła się sprawą i podała, że dziecko było prawidłowo zapięte w foteliku samochodowym, ale sam fotelik nie był prawidłowo przymocowany. Nadal nie ustalono jednak, w jaki sposób doszło do otwarcia drzwi jadącego samochodu. Kobieta została oskarżona o narażenie córki na niebezpieczeństwo i poniesie konsekwencje zaistniałego zdarzenia.

if it didnt happen in front of me i'd never have believed it….😡 the child was ok. the parents came back. paramedics and police checked the child out as well. very lucky. (For usage and licensing, contact licensing@viralhog.com)

Opublikowany przez Chad Cheddar Mock Poniedziałek, 14 stycznia 2019