Samosąd w więzieniu na 22-latku, który zamordował 2-dniową córkę. Winny 28-latek

0
884

Media w Wielkiej Brytanii donoszą o śmierci 22-latka. Liam Deane został znaleziony martwy w więziennej celi, gdzie odbywał wyrok za morderstwo swojej nowo narodzonej córki.

Do morderstwa dziewczynki doszło 12 lipca w angielskim Wakefield. Dwa dni wcześniej dziewczynka przyszła na świat i po wszystkich badaniach została wypisana do domu, gdzie wróciła z matką. Z zeznań mężczyzny w sadzie wynika, że 22-latek nie mógł znieść płaczu swojej córki i rzucił się z pieśćmi na nią(!). Dziewczynka z rozległymi obrażeniami mózgu trafiła do szpitala w Leeds. Niestety lekarzom nie udało się uratować dziewczynki i zmarła.

Lian Deane został aresztowany i skazany za morderstwo. W więziennej celi nie było mu jednak dane odsiedzieć całego wyroku. W listopadzie ub. roku media poinformowały o śmierci wyrodnego ojca.

Nie jest tajemnicą, że przestępstwa wyrządzane bezbronnym dzieciom, są w więziennym światku traktowane bardzo źle. W związku ze śmiercią 22-latka w celi wszczęte zostało śledztwo. Okazało się, że za morderstwo odpowie inny więzień, 28-letni John Westland.

Źródło: RadioZet