Samosąd na nauczycielu pedofilu. Gdyby nie policja mężczyzna prawdopodobnie zostałby zamordowany

0
2739

Samosąd w szkole w Xingtai na północy Chin. Rodzice brutalnie pobili tam nauczyciela. Dowiedzieli się, że mężczyzna wykorzystał seksualnie ich nastoletnią córkę. Wściekli opiekunowie zdarli z niego ubrania i brutalnie go pobili. Zemstę nagrali kamerą w telefonie.

Nauczyciel nazywany przez media „Li” pracował w liceum od kilku lat. Jego współpracownicy przekonywali, że mężczyzna dobrze dogadywał się z młodzieżą. W mediach społecznościowych pojawiły się jednak nieprzychylne mu komentarze. Osoby podające się za jego byłych uczniów twierdziły, że mężczyzna wykorzystał seksualnie jedną z licealistek.

Bulwersujące informacje dotarły do rodziców dziewczyny. Wściekli opiekunowie postanowili zemścić się na nauczycielu. Rodzice nastolatki dorwali mężczyznę, zdarli z niego ubranie i brutalnie pobili. Upokorzonego i jęczącego z bólu nagrywali kamerą w telefonie. Zachęcali też do tego inne osoby.

Nagiego nauczyciela na ulicy dostrzegli okoliczni mieszkańcy, którzy wezwali na miejsce policję. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli do szpitala. Li był poważnie ranny. Mundurowi prawdopodobnie uratowali mu życie. Nie wiadomo, jak zakończyłby się lincz, gdyby nie ich interwencja.

Nauczyciel został zawieszony w obowiązkach. Sprawę wyjaśnia teraz policja. Pojawiły się głosy, że mężczyzna faktycznie miał mieć romans z licealistką. Niewykluczone jednak, że padł ofiarą spisku przygotowanego przez byłych uczniów, którzy zostali wyrzuceni z placówki za złe zachowanie i chcieli zemścić się na belfrze.

Źródło: fakt.pl