Rodzice zostawili swoje dzieci w płonącym domu! Trójka z nich spłonęła żywcem

0
672

W Rosji doszło do budzącej trwogę tragedii. W domu, w którym mieszkała para z czwórką dzieci nagle zaczęło się palić. Rodzice pod wpływem strachu bezzwłocznie rzucili się do wyjścia, zapominając o swoich dzieciach. Jedynie najstarsza, 6-letnia córka pary zdołała wydostać się samodzielnie z pożaru. Pozostałe dzieci spłonęły żywcem.

Ustalono, że przyczyną pożaru był prawdopodobnie niedopałek papierosa zostawiony przez jednego z małżonków. Podczas tragedii w domu znajdowali się wszyscy członkowie rodziny – rodzice oraz czworo dzieci. To najstarsza córka pary jako pierwsza zobaczyła ogień w mieszkaniu. 6-letnia dziewczynka zaczęła uciekać, za nią pobiegli również rodzice. Reszta przerażonych dzieci została w swoich pokojach.

Gdy na miejscu pojawili się strażacy, niestety było już za późno aby pomóc trójce dzieci, która została w płonącym domu – wszystkie spłonęły żywcem. Rodziców oraz ich najstarszą córkę przewieziono bezzwłocznie do szpitala. Życiu ocalałej trójki nic nie zagraża.

Jak podaje policja, rodzina była pod stałym nadzorem MOPS-u – rodzice mieli od dawna problemy z alkoholem, a dzieci wychowywały się w trudnych warunkach.