Poszukiwany Bartosz Donarski, który wybił psu zęby, złamał kręgosłup, połamał szczękę i żebra

0
13362
Prokuratura w Toruniu

Oprawca 4-miesięcznego szczeniaka Fijo poszukiwany listem gończym! Mieszkaniec Chełmży — Bartosz Donarski wybił psu zęby, połamał szczękę i żebra, złamał kręgosłup. Udostępniajcie! Niech kat odpowie za swoje czyny! – brzmi wpis na profilu Fundacji Zwierzęca Polana.

Prokurator Prokuratury Rejonowej Toruń Wschód wydał list gończy za 30- letnim mieszkańcem Chełmży. Mężczyzna podejrzany jest o złamanie ustawy o ochronie nad zwierzętami. Wszystkie osoby, którym znane jest miejsce pobytu tego mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z jednostkami policji lub prokuratury.

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmży prowadzą postępowanie o przestępstwo z ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o ochronie nad zwierzętami. W prowadzonym postępowaniu Prokuratura Rejonowa Toruń – Wschód w Toruniu wydała poszukiwanie listem gończym za:

Bartoszem Donarskim, ur. 17 marca 1988 roku w Chełmży, obywatelem polskim, który w ostatnim czasie zamieszkiwał w Chełmży, a chwili obecnej jego miejsce pobytu nie jest znane organom ścigania.

Rysopis: Mężczyzna ma brązowe oczy, krótkie, ciemne włosy, 175 centymetrów wzrostu, waży około 100 kilogramów, jest krępej budowy ciała, z lekką otyłością brzuszną. Na prawym i lewym przedramieniu od strony wewnętrznej ma trzy tatuaże z imionami.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejscu jego przebywania, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji, lub prokuraturą, z numerami 997, 112 bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Chełmży 56 675 19 00.