Polscy biznesmeni spowodowali tragedię na Słowacji. Ścigali się ferrari, porsche i mercedesem. [WIDEO]

0
806Dwóch z trzech znanych polskich biznesmenów spowodowało wypadek, prowadząc luksusowe samochody na Słowacji w okolicy Dolnego Kubina. W wypadku zginął ojciec rodziny. Mężczyźni ścigali się na słowackiej „78” ferrari, porsche i mercedesem.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Wyścig, jaki zorganizowała sobie trójka znanych polskich biznesmenów, zakończył się tragedią. Mężczyźni poruszali się sportowymi samochodami od ferrari, porsche i mercedesa. Na filmie udostępnionym przez słowacką policję można zauważyć, jak jako pierwszy wszystkich wyprzedza czarny mercedes, chwilę później pojawia się za nim żółte ferrari, które zaczyna hamować, a w jego tył uderza rozpędzone porsche. Ferrari traci przyczepność i zjeżdża na prawy pas. Kierowca porsche uderza w nadjeżdżającą znad przeciwka Skodę, w której podróżowała cała rodzina. Ginie ojciec i mąż.
Słowacka policja potwierdziła, że wszyscy trzej kierowcy to obywatele Polski.
Polacy na miejsce wyścigu wybrali sobie słowacką „78” w okolicy Dolnego Kubina. To wąska droga z jednym pasem ruchu w każdym kierunku, bez szerokiego pobocza. Wiadomo, że Polacy wyprzedzali w miejscu, gdzie był zakaz wyprzedzania.

Havária na videu

AUTENTICKÉ VIDEO: PRETEKALI SA A ZABILI NEVINNÉHO OTCA RODINYVideo nie je vhodné pre citlivé povahy.Dnes na obed sa v okrese Dolný Kubín pretekali Poliaci na luxusných vozidlách Porsche, Ferrari a Mercedes. Vo vysokej rýchlosti a cez plnú čiaru nezvládli predbiehací manéver. Vodič Mercedesu sa stihol zaradiť, vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho vzápätí narazil vodič Porsche, ktorý sa čelne zrazil so slovenským vodičom Škody Fabie. Otec, ktorý cestoval so svojou rodinou, zahynul. Polícia bude postupovať nekompromisne. Zatiaľ bol spracovaný návrh na väzbu pre vodiča Porsche. Prípad je čerstvý, pracujeme na ňom a budeme vás neskôr informovať o podrobnostiach.

Opublikowany przez Polícia Slovenskej republiky Niedziela, 30 września 2018

Śmierć na miejscu poniósł 57-latek, natomiast 50-letnia żona mężczyzny i ich 21-letni syn zostali przetransportowani do szpitala z poważnymi obrażeniami.