Niecodzienne porwanie. Porwał matkę karmiącą 3 młode szczenięta. Szczenięta wyły za matką

0
3843

Na kilkanaście godzin trzy malutkie, słodkie szczeniaczki zostały pozbawione matki. Karmiącą suczkę z miejscowości Zagrody (woj. lubelskie) porwał Arkadiusz K. (37 l.) i za nic nie chciał jej oddać. Pomogli dopiero policjanci, którzy zatrzymali drania i odebrali mu Szinę. Psinka wróciła do swoich pociech, które natychmiast rzuciły się do jedzenia a porywacz powędrował za kratki.

Shila trafiła do Anny Andryszczuk (29 l.) kilka miesięcy temu. Od razu stała się wierną towarzyszką i ulubienicą całej rodziny. W grudniu sprawiła swoim właścicielom ogromną niespodziankę. Urodziła trzy śliczne szczeniaczki. – Nie spodziewaliśmy się tego, ale bardzo nas to ucieszyło. Psiaczki są słodkie. Mam trzech synów, każdy teraz twierdzi że ma własnego pieska – cieszy się pani Anna.

Niestety kilka dni temu szczeniaczki zostały pozbawione mamy. Shilę porwano. Pijany mieszkaniec sąsiedniej wsi podjechał samochodem pod leśniczówkę, w której mieszka suczka i wykradł ją, zostawiając skowyczące z żalu dzieciaki. Właścicielka, która widziała sylwetkę złodzieja natychmiast ruszyła z odsieczą. Ale agresywny Arkadiusz K. ani myślał oddać psa. – Mieszkała w złych warunkach, nie pozwolę na to – niedorzecznie awanturował się, pozbawiając szczeniaki matki.

FAKT

Pani Anna zawiadomiła policję. Funkcjonariusze z Rejowca Fabrycznego zatrzymali porywacza a Shilę odwieźli do domu. – Szczeniaki natychmiast rzuciły się na nią. Były strasznie głodne. Dobrze że Szina jest już z nami – cieszy się Anna Andryszczuk.

Źródło: FAKT