90-letnia Niemka napastowana seksualnie przez uchodźcę z Afryki

0
556

21-latek z Gambii, ubiegający się o azyl w Niemczech, został aresztowany pod zarzutem napaści na tle seksualnym oraz kradzieży.

Jak donosi niemiecki „Pressportal”, mężczyzna ubiegający się o azyl został oskarżony o wejście do pokoju 90-letniej kobiety na terenie Domu Opieki w Wendlingen. Do zdarzenia doszło 26 maja 2018 r. Gambijczyk zaatakował podopieczną ośrodka, próbując ją zgwałcić.
Kiedy staruszka obudziła się i chciała odepchnąć napastnika, ten próbował siłą ściągnąć obrączkę z jej palca. Widząc, że kobieta nie odpuszcza, mężczyzna zdecydował się na kradzież innego przedmiotu z pokoju starszej pani, tj. telewizora z płaskim ekranem.
Zaalarmowani pracownicy Domu Opieki, natychmiast podjęli pościg za sprawcą. Zrobiono mu zdjęcie, dzięki któremu mężczyzna został zidentyfikowany i aresztowany. Do czasu procesu, mężczyzna przebywa w areszcie w Stuttgarcie.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.