Drastyczne znalezisko na polu. Oskórowany pies z odciętą łapą. UWAGA DRASTYCZNE MATERIAŁY

0
5229

Nowe Żabno w woj. Lubuskim żyje historią znalezionego w polach psa. Pies został precyzyjnie oskórowany oraz pozbawiony jednej z nóg. OTOZ i policja apelują o pomoc w ustaleniu właściciela lub sprawcy.

Jeden z mieszkańców Żabna natrafił w czasie spaceru na zwłoki psa około pół kilometra od drogi. Zwłoki z precyzyjnymi cięciami, pozbawione skóry, oraz bez nogi znajdywały się na polu.

Dostaliśmy informacje o zwłokach psa, które leżały w polu, ok. pół km od drogi, niedaleko miejscowości Nowe Żabno, woj. lubuskie. – informuje OTOZ Zielona Góra.

Na miejscu zastaliśmy ciało psa, leżącego w krzakach, w nienaturalnej pozycji, oskalpowanego ze skóry i bez przedniej łapy. Nie udało się odnaleźć skóry ani łapy. W pobliżu psa nie było też dużej ilości krwi. – czytamy dalej na profilu OTOZ. Brak śladów dookoła może świadczyć, że ktoś psa zabił w innym miejscu, a ciało porzucił na polu.

Zwłoki zamordowanego psa zostały zabezpieczone przez policyjnych techników i zostaną poddane sekcji.

Ktokolwiek rozpoznaje psa lub ma informacje, które mogą pomóc ustalić, co się stało z psem, prosimy o kontakt z Policją lub z inspektorem OTOZ-u tel. 576-201-322.