Brytyjska posłanka domaga się prawa do seksu z dziećmi nawet poniżej 10 lat

0
11249

Patricia Hewitt, brytyjska posłanka lewicowej Partii Pracy, zaszokowała nawet sowich partyjnych kolegów, gdy powiedziała, że seks z małymi dziećmi powinien być legalny, podobnie jak kazirodztwo. To postulaty bliskie brytyjskim grupom pedofilskim.

Hewitt zamieściła nawet W tej sprawie komunikat prasowy: ,,Proponuje, aby wiek zgody został obniżony do 14 lat, lub nawet poniżej 10 lat-ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji, w których partnerzy są w zbliżonym wieku lub gdy można potwierdzić zgodę dziecka na seks. Również kazirodztwo jako przestępstwo powinno zostać zniesione, gdy zostało popełnione między wzajemnie akceptującymi się osobami powyżej wieku zgody…”

Hewitt jednak przeprosiła za ten wyskok po tym, jak The Telegraph poprosił ją o wyjaśnienie, dlaczego wspiera prominentne grupy pedofilów, choćby takie, jak Pedofilska Giełda Informacji (PIE), która ma podobne postulaty.

Hewitt powiedziała: –Było naiwne i błędne z mojej strony, aby zaakceptować twierdzenie PIE, że nie promuje ona bezprawnych działań.

Jednak Hewitt nie przeprosiła za swoje powiązania z organizacją pedofilska i lobbowanie na jej rzecz. Stwierdziła jednie, że  ,,Nie ma za co przepraszać”.

Źródło: newsbook.pl