Brutalnie biła 3-letnią córkę. Wstrząsające nagranie trafiło do sieci

0
21005

Do sieci trafiło wstrząsające nagranie. Widać na nim matkę, która bije i szarpie za włosy swoją 3-letnią córkę. Powód takiego zachowania szokuje. Według zagranicznych mediów, kobieta wściekła się na dziewczynkę, bo ta zabrała jej tablet. Koszmarne sceny rozegrały się w Argentynie. Filmem zainteresowała się opieka społeczna.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie powstało nagranie. Wiadomo, że wszystko wydarzyło się w domu rodziny w mieście Bahia Blanca. Film trwa ponad minutę. Widać na nim skandaliczne zachowanie pewnej Argentynki. Kobieta jest agresywna wobec 3-letniej córki. Widać, jak kilkakrotnie uderza dziewczynkę ręką. – Dlaczego nie pamiętasz, gdzie odkładasz rzeczy? Oddawaj tablet! Gdy przyszłam leżał na stole. Oddawaj go, albo Cię zabiję – krzyczy matka 3-latki. Dziecko zaczyna płakać. Jest przerażone. Argentynka jednak nie odpuszcza. Wściekła kobieta nie przestaje atakować dziewczynki. Szarpie ją, podnosi za włosy, a na koniec kopie.

Film trafił do sieci i wstrząsnął internautami. Ze względu na sceny przemocy jest usuwany z serwisu Youtube. Nagranie obejrzeli pracownicy opieki społecznej, którzy postanowili odwiedzić rodzinę. Pojawiły się informacje, że wyrodnej matce odebrano 3-latkę i dwoje jej młodszego rodzeństwa. W sprawie wszczęto też dochodzenie. Nie wiadomo jednak, czy agresywna kobieta została zatrzymana lub czy usłyszała już jakiekolwiek zarzuty.

Źródło: fakt.pl