Mężczyzna pobił swoją byłą żonę w centrum miasta. Na szczęście zjawił się bohater. [WIDEO]

0
526

W Turcji doszło do wstrząsającego zdarzenia. Na nagraniu z monitoringu, które obiegło internet można zobaczyć, jak do kobiety podchodzi mężczyzna i uderza ją w głowę przedmiotem przypominającym pałkę. Jak ustalono, napastnik jest byłym mężem pokrzywdzonej. Siła uderzeń była na tyle duża, że po którymś z kolei uderzeniu kobieta przewraca się i upada na chodnik.

Prawdopodobnie mężczyzna znęcałby się nad swoją byłą żoną znacznie dłużej, na szczęście jednak zdarzenie zostało zauważone przez przechodniów. Jeden z nich rozpędził się i z ogromną siłą uderzył byłego męża ofiary w głowę, po czym ten upadł na ziemię. Obrońca kobiety przygniótł napastnika swoim ciałem i obezwładnił go.
Na miejsce została wezwana policja, jednakże, zanim funkcjonariusze dotarli, bohater po prostu się ulotnił. Policjanci udało się później zatrzymać mężczyznę.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.