Marek M. stworzył strefę dla dzieci w której później je gwałcił!

0
1227

Mężczyzna został oskarżony o podawanie dzieciom środków odurzających, skuwanie ich kajdankami i gwałcenie. Jak ustalono, Marek M. zdążył opracować mechanizm ułatwiający mu dostęp do dzieci. Otworzył Fun Park w Borównie pod Bydgoszczą, czyli strefę zabaw, gdzie organizował imprezy dla najmłodszych. Oferta obejmowała także pobyty wakacyjne i kolonijne, podczas których dzieci były pod opieką Marka M.

Oskarżony mężczyzna ma 39 lat i sam jest ojcem trójki dzieci. Co więcej, w swoim parku rozrywki często opiekował się dziećmi swoich znajomych. Wszystko wyszło na jaw zaraz po tym, jak mężczyzna zaczął publikować w sieci zdjęcia nagich dzieci. Policja namierzyła mężczyzna i przeszukała jego mieszkanie. Na komputerze Marka M. znaleziono między innymi filmy, na których widać, co robił ze swoimi ofiarami – na jednym z nagrań został uwieczniony gwałt na małej dziewczynce.
Sposobem Marka M. na to, aby jak najdłużej pozostać bezkarnym było podawanie dzieciom środka usypiającego, dzięki czemu dzieci nic nie pamiętają. Mężczyzna tłumaczył swoim przyszłym ofiarom że to środek na komary, dlatego dzieci tak łatwo go przyjmowały.
Markowi M. grozi 15 lat więzienia. Jak ustalono, że Marek M. był poczytalny w trakcie popełniania przestępstw oraz że ma skłonności do pedofilii. Mężczyzna przyznał się do dotykania dzieci, nie przyznaje się jednak do podawania im środków odurzających oraz do gwałtów.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.