Krosno: znaleziono zwłoki rocznej dziewczynki

0
668

W Krośnie w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 13-miesięcznego dziecka. Dziewczynka leżała w łóżeczku obok którego znajdowała się matka dziewczynki. 24-letnia Natalia W. była przytomna, jednak nie dało się nawiązać z nią kontaktu. Matka dziecka została przewieziona do szpitala psychiatrycznego.

Jak ustalono, Natalia W. już od jakiegoś czasu nie mieszkała ze swoim mężem, jednakże ojciec dziecka utrzymywał kontakt z dziewczynką. 11 maja mężczyzna zgłosił się na policję, ponieważ kontakt z matką dziecka niespodziewanie się urwał. Po zgłoszeniu tak zwanego uprowadzenia rodzicielskiego policja rozpoczęła śledztwo. Jednym z wytypowanych miejsc, w którym zdaniem policji mogła znajdować się kobieta i jej dziecko było właśnie jej mieszkanie.
Zostało już wszczęte postępowanie o nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka, jednakże nie wyklucza się, że po sekcji zwłok nastąpi zmiana kwalifikacji prawnej czynu.

Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie w całości materiałów bez zgody autora zabronione. Wszystkie materiały prasowe znajdujące się na portalu www.sledczy24.pl są własnością portalu www.sledczy24.pl z siedzibą w 31-044 Kraków ul. Grodzka 42/1, zarejestrowanego w Wydziale I Cywilnym Sadu Okręgowego w Częstochowie pod sygn. akt I Ns Rej Pr 36/17.