Matka zabawiała się z oprawcą swojego dziecka, podczas gdy ono umierało

0
1041

Podczas gdy pięciomiesięczna dziewczynka umierała w szpitalu, jej matka uprawiała seks z oprawcą dziecka w pomieszczeniu obok. Lekarze, którzy nakryli parę byli w szoku. Co więcej, jak się okazało to właśnie konkubent matki dziecka był odpowiedzialny za jego śmierć.

Jak podaje Onet, tragedia miała miejsce w miejscowości Buckhaven w Szkocji. Matka niemowlęcia, Catherine Davidson zostawiła dziecko ze swoim partnerem, Gordonem McKayem, ponieważ musiała zająć się swoimi starszymi dziećmi. W niedługim czasie kobieta otrzymała wiadomość od partnera, aby przyszła jak najszybciej. Kiedy kobieta dotarła do pokoju, w którym zostawiła dziecko pod opieką konkubenta, dziecko było całe sine, nie oddychało, a McKay próbował je reanimować.

Lekarze ustalili, że dziecko ma poważny uraz głowy. Dziewczynka zmarła w szpitalu na skutek krwotoku mózgu. Chwilę przed odłączeniem aparatury podtrzymującej życie dziecka lekarze powiadomili kobietę, aby pożegnała się z córeczką. Najbardziej szokuje fakt, że Catherinę trzymała niemowlę w rękach dosłownie przez chwilę, po czym wyszła do pokoju rodzinnego, gdzie została nakryta przez personel podczas uprawiania seksu z partnerem odpowiedzialnym za śmierć jej dziecka.

Ostatecznie Gordon McKay przyznał się do tego, że kiedy dziecko było pod jego opieką bardzo mocno nim potrząsał, stąd tak poważne obrażenia. Mężczyźnie grozi wiele lat więzienia.