Tychy. Gwałt w domu policjanta. Ofiara to 6-letnia dziewczynka

0
1295Policjantowi z Jaworzna zostały przedstawione zarzuty molestowania nieletniej, prezentowania treści pornograficznych oraz doprowadzenia do obcowania płciowego — tłumaczy Monika Stalmach — Ćwikowska, prokurator rejonowa w Tychach. Ofiara to 6-letnia dziewczynka, przyjaciółka jego córki. We wtorek doszło do aresztowania mężczyzny, lecz ten nie przyznaje się do postawionych mu zarzutów.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Zdaniem prokuratury, policjant z Jaworzna miał zgwałcić 6-letnią koleżankę jego córki, gdy ta przebywała u nich w domu. Po wszystkim dziewczynka miała zostać zastraszona. Policjant groził, że jeśli ktokolwiek dowie się, do czego doszło między nim a dziewczynką, to zrobi jej krzywdę. Do czynów miało dochodzić w 2016 roku — mówi Monika Stalmach — Ćwikowska.
Do wszystkich czynności seksualnych miało dochodzić w domu policjanta z wydziału ruchu drogowego policji z Jaworzna. Oskarżony jednak nie przyznał się do winy, odmówił też składania wyjaśnień. Prokuratura rejonowa w Tychach skierowała do Sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie oskarżonego. Sąd przychylił się do wniosku i we wtorek policjant został aresztowany przez funkcjonariuszy Biura Spraw Wewnętrznych policji.
Mężczyźnie za popełniony czyn grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Policjant został zawieszony w czynnościach służbowych.