To on zgwałcił 14-dniowe niemowlę. Teraz jego życie jest zagrożone

0
3733Dwutygodniowe niemowlę walczy o życie w szpitalu w Belfaście w Irlandii Północnej, po brutalnym gwałcie, jakiego dopuścił się 25-letni mężczyzna. Jak podaje BBC, mężczyzna został właśnie odizolowany od reszty więźniów w zakładzie w Maghaberry. Jego życie jest zagrożone.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Niemowlę trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Lekarze jego stan określają jako krytyczny. Trwa walka o życie dziecka, które przyszło na świat zaledwie 14 dni temu.
W sprawie gwałtu zatrzymano 25-letniego mężczyznę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty przed sądem w Armagh i został przetransportowany do więzienia w Maghaberry, gdzie będzie przebywał do następnej rozprawy, którą sąd wyznaczył na środę, 10 października.Z informacji uzyskanych przez dziennik „The Sun” dowiadujemy się, że mężczyzna jest traktowany jako osoba, której życie jest zagrożone ze strony innych współwięźniów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa osadzonemu umieszczono go w specjalnej celi, która jest monitorowana całodobowo.
”Osadzony znajduje się w bezpiecznej jednostce dla własnej ochrony. Jest również pod całodobowym monitoringiem na wypadek, gdyby próbował popełnić samobójstwo. Jestem prawie pewny, że gdyby jakikolwiek inny więzień zbliżył się do niego, zlinczowałby go — powiedział pracownik więzienia w rozmowie z „The Sun”.
Północnoirlandzcy policjanci nie ujawniają personaliów sprawcy. Natomiast w Irlandzkich mediach pojawiło się zdjęcie sprawcy i ofiary.