Świętokrzyskie. Pies w worku uratowany na sortowni śmieci. Policja szuka właściciela

0
1218Na niecodzienne znalezisko natrafili pracownicy jednej z sortowni śmieci w województwie świętokrzyskim. Żywy i zawiązany w worku pies przyjechał wraz z innymi śmieciami. Dzięki czujności pracownika sortowni, psa udało się uratować. Policja poszukuje właściciela psa.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Na ruszający się worek natrafili pracownicy jednej z sortowni w powiecie włoszczowskim. Nieznany sprawca wsadził do worka psa, a następnie go zawiązał i wyrzucił do śmieci. Pracownicy sortowni mówią o sporym szczęściu pekińczyka. Pies znajdował się bowiem pod stertą śmieci, a jego podróż z miejsca zbioru do sortowni mogła trwać nawet kilka godzin.
Swietokrzyska.policja.gov.pl
Był bardzo osłabiony i wycieńczony. Został przewieziony do kliniki weterynaryjnej, gdzie udzielono mu pomocy. Wraca powoli do zdrowia – powiedziała PAP st. sierż. Monika Jałocha z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie.
– Pekińczyk został wywieziony w środę podczas odbioru śmieci prawdopodobnie z rejonu miejscowości Bebelno, Rogienice bądź Dąbie. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o tym psie, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włoszczowie – zaapelowała Jałocha
Włoszczowscy policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w odnalezieniu właściciela psa. Ktokolwiek rozpoznaje zwierzę na zdjęciu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włoszczowie pod numerem tel. 41 388 32 05.Źródło: Radio ZET, swietokrzyska.policja.gov.pl