Nie żyje kolejny świadek w sprawie Tomasza Komendy. Został zamordowany

0
25157Nie żyje drugi świadek w sprawie Tomasza Komendy. Kilka miesięcy temu, zmarła Dorota P., której zeznania przyczyniły się do skazania Komendy. Kobieta była kluczowym świadkiem w sprawie. Dziś na jaw wyszedł fakt, że nie żyje również drugi, bardzo ważny świadek w sprawie. Piotr S. został zamordowany.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Zamordowany Piotr S. to bliski znajomy Ireneusza M., mężczyzny, który został oskarżony o gwałt i zabójstwo wówczas 15-letniej Małgosi w Miłoszycach. Wcześniej za to samo przestępstwo odsiadywał wyrok niewinny Tomasz Komenda. Jak podaje „Gazeta Powiatowa” 49-latek został zamordowany przed rokiem, a dopiero teraz dzięki lokalnym mediom sprawa została nagłośniona.
Piotr S. miał 49-lat, mediom udało się dowiedzieć, że mężczyzna był bezdomnym i mieszkał w altance na ogródkach działkowych w Jelczu-Laskowicach. Na chwilę obecną nie ma oficjalnego komunikatu, czy śmierć 49-latka ma związek ze sprawą z Miłoszyc. Wiadomo natomiast, że ciało mężczyzny zostało znalezione na ogródkach działkowych, a przyczyną śmierci było morderstwo.
Przypomnijmy, w czerwcu zmarła Dorota P., którą Komenda oskarżył o wpływ na jego niesłuszne skazanie. Według dziennika do zgonu doszło w tajemniczych okolicznościach. Śledczy mieli interesować się kobietą już od ponad roku. „Fakt” sugeruje, że prawda o tym, kto i z jakich powodów doprowadził do niesłusznego skazania Komendy może nie ujrzeć nigdy światła dziennego – pisze WPROST..