Jest decyzja sądu w głośnej sprawie instagramerki Oliwii P. i jej córki Nelii

0
1685Jest decyzja sądu w głośnej sprawie Oliwii P., która znęcała się psychicznie nad swoją córką. Sąd zdecydował, że półtoraroczna Nelia pozostanie pod opieką ojca Mariusza.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

– Podejmę pracę, zrobię wszystko, by Nelia do mnie wróciła. Kocham ją. Będę się starała zobaczyć jak najszybciej z córką i przeprosić ją za to, że coś takiego ją spotkało. Myślę, że jak mnie zobaczy, to nie będzie się chciała ze mną rozstać – mówiła w rozmowie z dziennikarzem TVN-u matka dziewczynki po pierwszej rozprawie.
O całej sprawie zrobiło się głośno, gdy w sieci opublikowano apel matki dziewczynki, która twierdziła, że jej półtoraroczna córka Nelia została porwana przez… ojca. Mężczyzna w odpowiedzi na apel kobiety przedstawił swoją wersję, popartą nagraniami z udziałem żony i córki. Na nagraniach wyraźnie słychać jak Oliwia zwraca się do dziecka w ordynarny sposób.”Zamknij się k**wo, siedź tam!”
zrzut ekranu / program UWAGA!
Kobieta w programie UWAGA emitowanym przez stację TVN zdradziła, że Mariusza poznała na portalu randkowym, gdzie ogłaszała się jako kobieta szukająca zamożnego partnera. Po kilku miesiącach znajomości para wzięła ślub, a Oliwia zaszła w ciąże.
Oliwia nie ukrywała, że nie była przygotowana na macierzyństwo, dlatego jak sama przyznała swoją bezradność i zdenerwowanie wyładowywała na dziecku.
– Zdechnij szmato! K… umrzyj w cierpieniach. Jeb… k… śmieciu — tak zwracała się wówczas do swojej córki.
Mężczyzna zaniepokojony zachowaniem żony postanowił wszystko nagrywać. Nagrania w sądzie posłużyły jako bardzo ważny dowód.