Atak na dziecko Patryka Jakiego. Sprawca poszukiwany

0
2180


„Panie Jaki, nie można było wynająć z agencji jakiegoś normalnego dziecka, tylko pokazywać się z tym potworem Frankensztajna. Ludzie chcą normalności, a nie odruchu wymiotnego” – tak zostało skomentowane na twitterze zdjęcie Patryka Jakiego razem z synem. Komentujący nawiązał w swoim wpisie do choroby dziecka. Syn polityka ma zespół Downa. Ośrodek Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Rasistowskich chce ustalić dane użytkownika.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Część internautów zaznacza, że chociaż jest daleka od profilu działalności Ośrodka, to w tym przypadku popierają jego działania w 100%. Inny komentujący pisze, że na co dzień nie zgadza się z poglądami polityka i jest mu do nich dalej niż bliżej, ale zwraca uwagę, że publiczne piętnowanie dziecka to cios poniżej pasa.
Ośrodek Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Rasistowskich postanowił ustalić prawdziwe dane personalne osoby kryjącej się za kontem na twitterze.
Ohydny komentarz zamieszczono z konta @wojelechistanu. Osoba ta używa także kont: @charon_POLSKA i @charon_international – czytamy we wpisie ośrodka.
Ośrodek prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć jakieś informacje w sprawie pod numerem tel.: 572932323 lub mejlowo: [email protected]