13-letnia ofiara gwałtu urodziła trojaczki. Dzieci przyszły na świat w bardzo złym stanie

0
241313-latka z Gwatemali urodziła trojaczki po tym, jak została zgwałcona przez ulicznego sprzedawcę słodyczy — informuje Daily Mail. Dziewczynka nie wiedziała, że może być w ciąży — czytamy dalej.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Dziewczynka początkowo nie zdawała sobie sprawy, że jest w ciąży. Do momentu, kiedy jej brzuch nie zaczął rosnąć. Dziewczynka zaniepokojona objawami opowiedziała matce o wszystkim. Przyznała, że została zgwałcona przez ulicznego sprzedawcę słodyczy. Badania wykazały, że dziewczynka będzie miała trojaczki.
Dzieci przyszły na świat w bardzo złym stanie. Każde ważyło zaledwie około kilograma. Trafiły na oddział ratunkowy, ale dwojga z nich nie udało się uratować. Najsilniejsze niemowlę dziś jest pod opieką nastoletniej mamy i jej rodziny. Jego życie nadal jest zagrożone. Wymaga konsultacji lekarskich i licznych wizyt w szpitalu.
13-latka pochodzi z ubogiej dzielnicy miasta Momostenango. Mieszka z matką i siedmiorgiem braci. Nie była w stanie wskazać swojego oprawcy.
Przypadek Perez nie jest jedyny w Gwatemali. Tylko w pierwszej połowie tego roku w ciążę zaszło tam ponad 2000 dziewczynek w wieku od 10 do 14 lat. Blisko 60 tys. ciężarnych nastolatek w tym kraju to dziewczęta między 15 a 19 rokiem życia.Źródło: Radio ZET, Daily Mail