Tragedia na placu budowy. Nie żyje dwulatek

0
976Tragedia w miejscowości Stary Bubel w woj. lubelskim. Dwulatek w czasie prowadzonych prac budowlanych na podwórku wypadł z kabiny koparki, spadając do głębokiego wykopu. Życia dziecka nie udało się uratować.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 11 w miejscowości Stary Bubel w gminie Janów Podlaski na Lubelszczyźnie. Z uzyskanych informacji wynika, że w czasie prowadzonych przez koparkę prac budowlanych na terenie posesji doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dwuletni chłopiec, wykorzystując nieuwagę i przerwę śniadaniową operatora koparki, wszedł do maszyny, skąd następnie wypadł do głębokiego wykopu przy próbie wydostania się z kabiny.
Leżące w głębokim wykopie dziecko znaleźli rodzice. Obrażenia spowodowane upadkiem były na tyle poważne, że pomimo udzielenia natychmiastowej reanimacji nie udało się uratować dziecka.
Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz prokurator. Śledczy teraz wyjaśnią dokładne okoliczności wypadku oraz to, czy teren robót budowlanych był odpowiednio zabezpieczony.