Złodziej ukradł samochód. Szybko pożałował, gdy zrozumiał do kogo należy

0
826Złodziej, który skradł w zeszłym tygodniu samochód z sopockiego parkingu, musiał się mocno zdziwić jak zobaczył do kogo należy łup. Zdaniem sopockiej policji, mężczyzna zorientował się, do kogo należy skradziony pojazd, w momencie, gdy odnalazł w samochodzie pozostawione dokumenty należące do… Marty Kaczyńskiej. Złodziej jeszcze tego samego dnia odstawił samochód.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Samochód Marty Kaczyńskiej został skradziony w zeszłym tygodniu. Jak informuje TVN24, Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku otrzymała zgłoszenie w piątek 14 września. Kilka godzin później samochód zostaje odstawiony pod budynek komendy.
Pomimo że sprawca odstawił samochód pod komendę i poinformował o tym policję, to nadal jest poszukiwany. Zdaniem funkcjonariuszy. Zdaniem funkcjonariuszy jego decyzja mogła być podyktowana wyborami politycznymi i obawami, że sprawa zostanie potraktowana priorytetowo. Funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny auta i zabezpieczyli wiele śladów, a następnie zwrócili pojazd Marcie Kaczyńskiej.Źródło: WPROST / TVN24