Świętokrzyskie. Chciał siłą wciągnąć do samochodu dziewczynkę. Jest poszukiwany

0
1887Policja z Ostrowca Świętokrzyskiego poszukuje mężczyzny, który w dniu 10 maja 2018 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim próbował doprowadzić do innej czynności seksualnej 11-latkę. Mężczyzna przetrzymywał, szarpał i usiłował doprowadzić dziewczynkę do samochodu. W celu schwytania sprawcy sporządzono jego portret pamięciowy.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. poszukują widocznego na portrecie pamięciowym mężczyznę, który w dniu 10 maja 2018 roku w Ostrowcu Św. przy skrzyżowaniu ulicy Bałtowskiej i Aleja Jana Pawła II około godziny 17.30 popełnił przestępstwo na szkodę małoletniej dziewczynki lat 11 polegające na przytrzymywaniu jej, szarpaniu i usiłowaniu doprowadzenia do stojącego nieopodal pojazdu przy przystanku autobusowym.
W związku z tym zdarzeniem został sporządzony portret pamięciowy. Sprawcą był mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrostu około 180 cm, szczupłej budowy ciała, cera normalna blada, włosy ciemne, po bokach krótkie, w środkowej części na górze głowy włosy średniej długości zaczesane do góry tzw. irokez, w lewej brwi posiadał kolczyk zakończony kulkami, w lewym uchu umieszczone koło tzw. tunel. Ubrany był w spodnie długie w kolorach szaro- zielono -czarno -białych typu bojówki, koszulkę z krótkim rękawem z napisem Nike.
Swietokrzyska.policja.gov.pl
Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na portrecie pamięciowym lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. przy ul. Al. 3-go Maja 9 w Ostrowcu Św. lub telefoniczny pod numerami telefonu 41 267 12 57, lub 112.Źródło: swietokrzyska.policja.gov.pl