Podlasie. Nie żyje dziecko, a cztery osoby są ranne po wypadku na DK 61

0
815Nie żyje dziecko, a cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku na DK 61 w miejscowości Budy Stawiskie (woj. Podlaskie). W wypadku brały udział dwa samochody osobowe. Droga w kierunku Łomży i Stawisk jest obecnie zablokowana.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Do wypadku doszło dziś nad ranem, około godziny 6:20 na drodze krajowej numer 61 w miejscowości Budy Stawiskie na Podlasiu. W śmiertelnym wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe. W oplu jadącym od strony Łomży podróżowały cztery osoby, w tym małe dziecko. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to właśnie kierowca opla zjechał z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn na lewy pas wprost pod nadjeżdżającego volkswagena golfa od strony Stawisk. Auta zderzyły się czołowo.
– Niestety, w zdarzeniu zginęła jedna osoba – dziecko – dodała asp. Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP Białystok w rozmowie z dziennikarzem portalu poranny.pl
Kierowca opla i volkswagena oraz pasażerowie zostali przetransportowani do szpitala.
Policja wyznaczyła objazdy z Łomży w Piątnicy drogą wojewódzką nr 668 do miejscowości Przytuły oraz drogą wojewódzką 648 do miejscowości Stawiska.