Łódzkie: Spiłował psu zęby szlifierką, a kombinerkami wyrwał sutka. Jest w rękach policji

0
1393Oskar — bo tak nazwały go wolontariuszki Fundacji dla Szczeniąt Judyta, ma spiłowane zęby za pomocą szlifierki kątowej, oraz brak jednego sutka, który został w bestialski sposób wyrwany kombinerkami przez mieszkańca Rawy Mazowieckiej. Mężczyzna został już zatrzymany, a gdy wytrzeźwieje, zostaną mu postawione zarzuty.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Spiłowane zęby szlifierką, wyrwany sutek za pomocą kombinerek i szereg innych zaniedbań. Internauci na początku nie wierzyli w tak ogromne okrucieństwo, jakie spotkało Oskara i uznali, że historia została zmyślona przez wolontariuszy fundacji. Niestety, takie bestie jak mieszkaniec Rawy Mazowieckiej istnieją naprawdę. Fundacja przedstawiła dokumenty potwierdzające swoje przypuszczenia.
„Wiele interwencji już za nami, lecz ta powoduje, że łzy lecą ciurkiem. Widać korzenie zębów, widać, że jego kat, który do tej chwili notorycznie się nad nim znęcał, spiłował swojemu psu zęby szlifierką. Pies zamknięty w komórce, wystraszony, przerażony, boi się każdego ruchu człowieka. Bez dostępu do wody i jedzenia. Pierwszy raz widzieliśmy, jak pies płacze. Jego Pan w chwili interwencji i zatrzymania przez policję leżał kompletnie pijany na podłodze” – czytamy we wpisie Fundacji.
„Zostaliśmy zalania falą hejtu, z wiadomościami oraz telefonami włącznie, że wymyśliliśmy dramatyczna historie psa, aby wzbudzić w ludziach litość oraz współczucie. Pani doktor również przed badaniem pacjenta nie mogła uwierzyć w ten psi dramat, póki nie otworzyła pyska i naocznie nie przekonała się i stanie pyska. Zęby do natychmiastowej ekstrakcji z powodu ogromnego bólu, który przeżywa pies, dla niedowiarków w załączeniu OPIS WIZYTY.” – wyjaśnia Fundacja.

Katowany pies z UPIŁOWANYMI na żywca DIAXEM ZĘBAMI – udostępniajcie!!…

Opublikowany przez Fundacja dla Szczeniąt Judyta Niedziela, 9 września 2018

Na stronie ratujemyzwierzaki.pl trwa zbiórka pieniędzy na leczenie pokrzywdzonego czworonoga. W ciągu niecałej doby rehabilitację psa wsparło ponad 3 tysiące osób i już zebrano niemal 270 procent zamierzonego celu.