Głogów. Nauczyciel uderzył ucznia. „Jak Ci poprawię to k… spadniesz” [WIDEO]

0
1103Całe zdarzenie miało miejsce na jednej z lekcji w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. Sytuację z 11 września zarejestrował telefonem komórkowym inny uczeń. Na filmie widać, jak nauczyciel zbliża się do ucznia, po czym zadaje mu cios prosto w twarz z otwartej ręki. Uczeń zostaje upokorzony przed całą klasą. Powód szokuje.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go, w ten sposób pomożesz nam w rozwijaniu portalu. Dzięki!

Na krótkim nagraniu opublikowanym w sieci przez ucznia można zaobserwować, jak nauczyciel wstaje z krzesła i wędruje pomiędzy ławkami. Mówi przy tym: „proszę państwa, uwaga, bo zrobię wam tresurę. Nie rozumiecie tego, co ja do was mówię?” – grozi nauczyciel uczniom.
W tym samym czasie dwie ławki dalej słychać jak jeden z uczniów pyta drugiego, czy nie ma długopisu. Nauczyciel z tego powodu traci kontrolę nad nerwami i podchodzi do nastolatka — nie rozumiesz tego — pyta zezłoszczony, a następnie uderza ucznia prosto w twarz z otwartej ręki. Oszołomiony i przestraszony sytuacją uczeń pyta: „o co chodzi?”. Na co nauczyciel znów traci kontrole nad sobą i oznajmia uczniowi: „jak ci poprawię, to k… spadniesz”.
Zajściem zainteresował się starosta powiatu głogowskiego Jarosław Dudkowiak. – Sprawa trafiła do rzecznika dyscyplinarnego. Mam nadzieję, że zostanie wyjaśnione, dlaczego nauczyciel tak postąpił. Moim zdaniem nie powinien już uczyć w żadnej szkole, przynajmniej głogowskiej — powiedział dziennikarzom portalu Nasz-Głogow.pl